Bochnia, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konstruktor-Technolog

Bochnia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2011 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Konstruktor - Technolog
Miejsce Pracy: Bochnia

Opis Stanowiska:

-Przygotowywanie projektów konstrukcyjnych oraz wdrażanie prototypów urządzeń chłodniczych i gastronomicznych

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane chłodnictwo)
-Doświadczenie w projektowaniu urządzeń chłodniczych lub gastronomicznych
-Znajomość podstawowych zagadnień związanych z doborem elementów instalacjichlodniczych
-biegła znajomość oprogramowania Typu CAD
-znajomość j.angielskiego
-min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego
-prace przy ciekawych innowacyjnych projektach
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w załączniku

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 29 Pazdziernik, 2013  14:51

Identyfikator: 484476

Wyświetleń: 16562